0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Argentina
Torneo Federal A
Huracan Las Heras
۲
۳
Cipolletti
Finished
۰۰:۳۰
Union de Sunchales
۱
۲
Sportivo Las Parejas
Finished
۰۲:۳۰
CA Juventud Unida Universitario San Luis
۱
۰
CA Ferro Carril Oeste General Pico
Finished
۲۳:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
Scd Ligorna 1922
-
-
Novara Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Citta Di Varese
-
-
Calcio Chieri 1955
Finished
۱۶:۳۰
Sc Caronnese 1927
۱
۱
Casale Fbc
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
FNL
Mas Taborsko
۰
۲
SK Lisen Brno
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Paulista, Segunda Divisao U23
Vocem SP
-
-
SE Matonense SP
Finished
۱۶:۳۰
GD Prudente SP
-
-
Uniao Suzano AC SP
Finished
۲۱:۳۰
Poland
II Liga
Slask II Wroclaw
۲
۵
Radunia Stezyca
Finished
۱۶:۳۰
International Clubs
CAF Confederations Cup
Cffa
۰
۰
GD Interclube
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Gaucho, Women
Brasil de Farroupilha
-
-
EC Pelotas RS
Finished
۱۶:۳۰
EC Juventude RS
-
-
Elite CD
Finished
۲۱:۳۰
Malta
First Division
Mgarr United FC
-
-
Marsa FC
Finished
۱۶:۳۰
Rabat Ajax
-
-
Pembroke Athleta FC
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
Division 2, Sodra Gotaland
Kristianstad FC
۳
۰
Hassleholms IF
Finished
۱۶:۳۰
Mozambique
Mocambola
Ferroviario de Maputo
-
-
Ferroviario de Nampula
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
US Folgore Caratese
۱
۱
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone E
Scandicci
۰
۰
Lornano Badesse
Finished
۱۶:۳۰
Pro Livorno 1919 Sorgenti
۰
۰
FC Rieti
Finished
۱۶:۳۰
Ireland
National League, Women
Treaty United
-
-
Shelbourne LFC
Finished
۱۶:۳۰
Burundi
Premier League
Rukinzo FC
۱
۱
TOP Junior FC
Finished
۱۶:۳۰
Lithuania
II Lyga
FK Panerys Vilnius
۲
۴
Dfk Dainava B
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
Superligaen
Odense Boldklub
۱
۲
Randers FC
Finished
۱۵:۳۰
Albania
Kategoria e Pare
Besa Kavaje
-
-
KF Lushnja
Finished
۱۵:۳۰
Belarus
Vtoraya Liga
Partizan Soligorsk
-
-
Dnepr Yuni Mogilev
Finished
۱۵:۳۰
Ukraine
Druga Liga
FC Peremoga Dnipro
-
-
Victoria Mykolaivka
Finished
۱۵:۳۰
Yarud Mariupol
-
-
Real Pharma Odessa
Finished
۱۵:۳۰
FC Levy Bereg Kiev
-
-
Karpaty Halych
Finished
۱۵:۳۰
Belgium
Pro League
St. Truidense VV
۲
۲
RSC Anderlecht
Finished
۱۵:۰۰
Denmark
2nd Division
Naestved BK
-
-
B93 Copenhagen
Finished
۱۴:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 2
Carsambaspor
۰
۱
Alanya Kestelspor
Finished
۱۴:۳۰
Duzcespor
۲
۱
Hacettepe SK
Finished
۱۴:۳۰
Russia
PFL, Ural-Povolzhye
FC Amkar Perm
۲
۰
FC Nosta Novotroitsk
Finished
۱۴:۳۰
FC Orenburg-2
۲
۲
FK Zenit Izhevsk
Finished
۱۴:۳۰
Thailand
Thai League Championship
Navy Football Club
۰
۱
Udon Thani FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Pathom United FC
۴
۴
Customs Ladkrabang United FC
Finished
۱۵:۰۰
Chainat FC
۳
۱
Ranong United
Finished
۱۵:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 12
CD Tenerife B
-
-
Lanzarote UD
Finished
۱۴:۳۰
Hungary
NB II
BFC Siofok
۲
۲
Bekescsaba 1912 Elore
Finished
۱۴:۳۰
Budaorsi SC
۱
۱
Szentlorinc SE
Finished
۱۴:۳۰
Kecskemeti TE
۰
۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۴:۳۰
Aqvital FC Csakvar
۳
۱
Szeged-Csanad Grosics Akademia
Finished
۱۸:۳۰
FC Ajka
۵
۱
Tiszakecskei LC
Finished
۱۸:۳۰
Diosgyori VTK
۲
۰
Dorogi FC
Finished
۱۸:۳۰
Hungary
Nb Iii
Bvsc-Zuglo
-
-
Komarom Vse
Finished
۱۴:۳۰
Kelen Sc
-
-
Gardony-Agardi Gyogyfurdo
Finished
۱۴:۳۰
Spain
LaLiga 2
CD Leganes
۰
۲
Real Valladolid
Finished
۱۷:۳۰
Norway
3rd Division Group 5
Ranheim 2
۳
۳
Ntnui
Finished
۱۷:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3
Esenler Erokspor
۶
۱
Ofspor AS
Finished
۱۴:۳۰
Modafen FK
۲
۲
Karakopru Belediye SK
Finished
۱۴:۳۰
Karsiyaka
۱
۰
Ceyhan SK
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Sergipano A2
Independente Simao Dias SE
۴
۱
Olimpico EC SE
Finished
۲۱:۳۰
Sport Socorro SE
-
-
Riachao SE
Finished
۲۱:۳۰
Barra SE
۳
۰
Coritiba SE
Finished
۲۱:۳۰
Bolivia
Copa Simon Bolivar
CD Torre Fuerte
-
-
Kivon FC
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie D
Ferroviaria SP
-
-
FC Atletico Cearense CE
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Pernambucano, Serie A2
America PE
-
-
Ypiranga PE
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca, Serie B1
Perolas Negras RJ
-
-
Serrano FC RJ
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
U20 Pernambucano
Vera Cruz PE
-
-
Nautico PE
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Gaucho, Serie A2
Bage RS
۱
۳
CE Lajeadense RS
Finished
۲۱:۳۰
Uniao Frederiquense de Futebol RS
۱
۱
Veranopolis RS
Finished
۲۱:۳۰
Passo Fundo
۳
۱
EC Cruzeiro RS
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
U20 Potiguar
Assu RN U20
-
-
Potiguar RN U20
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Catarinense, Serie C
CF Caravaggio SC
-
-
Porto SC
Finished
۲۱:۳۰
Pedra Branca EC SC
-
-
Eca Batistense
Finished
۲۱:۳۰
Argentina
Primera D Metropolitana
Deportivo Paraguayo
۰
۳
CSYD Liniers
Finished
۲۱:۳۰
Puerto Nuevo
۱
۲
Yupanqui
Finished
۲۱:۳۰
CS Barracas
۳
۰
CA Lugano
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca, Seria A, Women
Fluminense Fc Rj
-
-
AD Cabofriense RJ
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca, Serie B2
Paduano EC RJ
-
-
Ceres FC RJ
Finished
۲۱:۳۰
EC Tigres Do Brasil RJ
-
-
Campos AA RJ
Finished
۲۱:۳۰
Ceac/Araruama RJ
-
-
Barra Mansa FC RJ
Finished
۲۱:۳۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Teuta
-
-
KF Tirana
Finished
۲۱:۱۵
Czech Republic
1. Liga
FC Fastav Zlin
۲
۳
FC Hradec Kralove
Finished
۱۷:۳۰
FK Pardubice
۲
۴
Sparta Prague
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Almirante Brown
۱
۰
CD Maipu
Finished
۲۰:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 10
Puente Genil FC
-
-
AD Cartaya
Finished
۲۰:۰۰
Argentina
Primera C
Berazategui
-
-
Ituzaingo
Finished
۲۰:۰۰
CA Central Cordoba Rosario
۰
۰
CSCD Laferrere
Finished
۲۱:۳۰
Greece
Super League 2
AE Asteras Vlachioti
-
-
Pasa Irodotos
Postponed
۱۹:۳۰
Finland
Ykkonen
Klubi 04
۲
۰
Mikkelin Palloilijat
Finished
۱۹:۰۰
Croatia
1. HNL
HNK Hajduk Split
-
-
HNK Sibenik
Cancelled
۱۹:۰۰
Norway
Eliteserien
SK Brann
۱
۱
Stabaek IF
Finished
۱۸:۳۰
Ecuador
Reserve League
Csd Macara Reserve
-
-
Universidad de Catolica Ecuador
Cancelled
۱۸:۳۰
Chile
Segunda Division
Lautaro de Bui­n
-
-
Independiente de Cauquenes
Finished
۱۸:۳۰
Nicaragua
Liga de Ascenso
Masaya FC
-
-
Rancho Santana FC
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Matagalpa FC
۱
۰
FC Esteli
Finished
۱۹:۳۰
FC Real San Luis Sebaco
۲
۱
Chichigalpa FC
Finished
۲۳:۳۰
Argentina
Primera Division, Women
San Lorenzo de Almagro
-
-
Boca Juniors
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Lanus
-
-
Club El Porvenir
Finished
۲۱:۳۰
Portugal
Taca de Portugal
Ufc Moitense
۰
۵
SC Braga
Finished
۱۷:۳۰
Aguias Moradal
۰
۳
FC Pacos Ferreira
Finished
۱۷:۳۰
Rio Ave FC
۴
۰
Boavista Porto
Finished
۲۲:۳۰
Norway
1st Division, Women
Amazon Grimstad FK
۲
۰
FL Fart
Finished
۱۴:۳۰
Russia
PFL, South
Dinamo Stavropol
۱
۱
FC Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۴:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Libertador FC
۲
۱
Fundacion Aifi
Finished
۰۰:۳۰
Mexico
Liga MX, Women, Apertura
Club Necaxa
۱
۶
CF Monterrey
Finished
۰۵:۳۰
Puebla FC
۱
۱
Atletico San Luis
Finished
۲۰:۳۰
Simulated Reality League
Turkey Super Lig SRL
Kasimpasa SRL
-
-
Goztepe SRL
Finished
۱۰:۳۰
Trabzonspor SRL
-
-
Fenerbahce SRL
Finished
۱۰:۳۰
Galatasaray SK SRL
-
-
Konyaspor KIF SRL
Finished
۱۰:۳۰
Altay Izmir Srl
-
-
Fatih Karagumruk SK Srl
Finished
۱۰:۳۰
Simulated Reality League
Russia Premier League SRL
FK Ural Yekaterinburg SRL
-
-
CSKA Moscow SRL
Finished
۱۰:۳۰
FC Krasnodar
-
-
FK UFA SRL
Finished
۱۰:۳۰
FC Krylia Sovetov Samara SRL
-
-
Nizhny Novgorod Srl
Finished
۱۰:۳۰
FK Khimki SRL
-
-
PFK Akhmat Grozny SRL
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Queensland NPL, Women
Gold Coast United FC
۱
۲
Capalaba FC
Finished
۰۹:۳۰
Mongolia
National League, Women
Khoromkhon Fc
-
-
Khukh Chononuud
Finished
۰۸:۳۰
Solomon Islands
Premier League
Southern United Honiara
-
-
FC Isabel United
Finished
۰۸:۳۰
Japan
J.League 2
Zweigen Kanazawa
۱
۲
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
Tochigi SC
۱
۱
Jubilo Iwata
Finished
۰۸:۳۰
Renofa Yamaguchi
۲
۲
Mito Hollyhock
Finished
۰۸:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Bucheon FC
۰
۱
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۰۸:۰۰
FC Anyang
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۳:۰۰
Japan
J3 League
Vanraure Hachinohe FC
۱
۱
Fukushima United FC
Finished
۰۷:۳۰
AC Nagano Parceiro
۱
۳
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
Curacao
First Division
R.k.s.v. Centro Dominguito
۰
۲
FC Sithoc
Finished
۰۵:۳۰
C.r.k.s.v. Jong Holland
۰
۲
S.v. Victory Boys
Finished
۰۵:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Real Esteli FC
۱
۰
Managua FC
Finished
۰۵:۳۰
Mexico
Primera Division, Apertura
CF Pachuca
۱
۱
Club Santos Laguna
Finished
۰۵:۳۰
Simulated Reality League
K-League 1 Srl
Gangwon FC SRL
-
-
Gwangju FC SRL
inprogress
۰۵:۰۰
Simulated Reality League
Serie A SRL
Juventus Turin SRL
-
-
AS Roma SRL
Finished
۱۱:۳۰
Cagliari SRL
-
-
UC Sampdoria SRL
Finished
۱۱:۳۰
SSC Napoli SRL
-
-
Torino FC SRL
Finished
۱۱:۳۰
Udinese Calcio SRL
-
-
Bologna FC SRL
Finished
۱۱:۳۰
Genoa CFC SRL
-
-
Sassuolo Calcio SRL
Finished
۱۱:۳۰
Empoli FC Srl
-
-
Atalanta BC SRL
Finished
۱۱:۳۰
USA
National Independent Soccer Association
San Diego 1904 FC
۱
۲
Detroit City FC
Finished
۰۴:۳۰
Los Angeles Force
۰
۰
New Amsterdam FC
Finished
۰۵:۳۰
California United Strikers FC
۱
۱
Stumptown Athletic
Finished
۰۵:۳۰
Michigan Stars FC
۳
۱
Chattanooga FC
Finished
۲۳:۰۰
Honduras
Liga Nacional. Apertura
Real CD Espana San Pedro Sula
۲
۱
Platense FC Puerto Cortes
Finished
۰۴:۳۰
El Salvador
Primera Division, Apertura
CD Luis Angel Firpo Usulutan
۱
۱
Municipal Limeno
Finished
۰۴:۱۵
AD Chalatenango
۲
۲
CD Atletico Marte San Salvador
Finished
۰۵:۳۰
USA
Usl League One
Richmond Kickers
۳
۲
Forward Madison Fc
Finished
۰۳:۳۰
Greenville Triumph SC
۱
۰
New England Revolution II
Finished
۰۴:۳۰
Chattanooga Red Wolves SC
۱
۲
Toronto FC II
Finished
۰۴:۳۰
FC Tucson
۳
۱
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۵:۳۰
USA
Major League Soccer
DC United
۰
۰
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۰
۲
Atlanta United FC
Finished
۰۴:۳۰
New York Red Bulls
۱
۰
New York City FC
Finished
۲۰:۳۰
Mexico
Liga Premier
Leviatan Fc
۰
۷
CF Cafetaleros de Chiapas
Finished
۰۲:۳۰
USA
Usl Championship
Las Vegas Lights
۳
۶
Phoenix Rising FC
Finished
۰۲:۳۰
Charlotte Independence
۵
۱
Charleston Battery
Finished
۰۴:۳۰
Miami FC
۰
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۴:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۱
۰
Rio Grande Valley FC
Finished
۰۵:۳۰
El Salvador
Segunda Division
CD Gerardo Barrios
۱
۲
CD Aspirante
Finished
۰۲:۳۰
Csd Vendaval
-
-
CD Once Lobos Chalchuapa
Finished
۲۰:۰۰
Uruguay
Primera Division
Club Nacional de Football
۳
۲
CA Boston River
Finished
۰۲:۳۰
Chile
Primera Division
Union Espanola
۲
۱
Curico Unido
Finished
۰۱:۳۰
Ecuador
LigaPro Primera A
Guayaquil City FC
۴
۲
CD Olmedo
Finished
۰۱:۳۰
France
Ligue 1
Olympique Lyon
۲
۰
AS Monaco
Finished
۰۰:۳۰
ESTAC Troyes
۱
۰
OGC Nice
Finished
۱۴:۳۰
Hong Kong, China
Division 1
Eastern District
۳
۲
Golik North District
Finished
۱۱:۰۰
Simulated Reality League
LaLiga SRL
Rayo Vallecano Srl
-
-
CF Elche Srl
Finished
۱۱:۳۰
FC Barcelona SRL
-
-
Valencia CF SRL
Finished
۱۱:۳۰
Villarreal CF SRL
-
-
CA Osasuna SRL
Finished
۱۱:۳۰
RC Celta de Vigo SRL
-
-
Sevilla FC SRL
Finished
۱۱:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Bergama
۱
۲
Erbaaspor
Finished
۱۴:۳۰
Baskent Gozgozler Academy FK
۰
۰
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Second Division B
Cerdanyola del Valles
۳
۱
CD Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۳:۳۰
CD Brea
۱
۰
Numancia CD
Finished
۱۸:۰۰
Salamanca CF Uds
۰
۰
Gimnastica Segoviana CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Don Benito
۲
۲
Merida UD
Finished
۱۸:۳۰
SD Compostela
۱
۱
Club Marino de Luanco
Finished
۱۸:۳۰
CD Toledo Sad
۰
۱
CF Intercity
Finished
۱۸:۳۰
CD Marchamalo
۰
۱
CR Granada
Finished
۱۸:۳۰
Antequera CF
۰
۰
CD San Roque
Finished
۱۹:۳۰
Sestao River Club
۴
۰
CD Ardoi FE
Finished
۱۹:۳۰
Aguilas CF
۲
۲
UD Alzira
Finished
۱۹:۳۰
Hercules de Alicante CF
۰
۳
Atletico Levante UD
Finished
۱۹:۳۰
Real Murcia CF
۱
۱
CA Pulpileno
Finished
۱۹:۳۰
Club Deportivo Eldense
۳
۱
CD El Ejido 2012
Finished
۲۰:۰۰
Arosa SC
-
-
CDA Navalcarnero
Finished
۲۰:۳۰
Belarus
Pervaya Liga
Lokomotiv Gomel
۲
۱
FC Orsha
Finished
۱۴:۰۰
Hong Kong, China
Division 2
Wanchai Sports
۱
۱
Kwai Tsing
Finished
۱۴:۰۰
Italy
Campionato Primavera 1
Hellas Verona FC
۰
۳
ACF Fiorentina
Finished
۱۴:۰۰
Simulated Reality League
Bundesliga SRL
FC Augsburg SRL
-
-
Dsc Arminia Bielefeld Srl
Finished
۱۴:۰۰
Bayer 04 Leverkusen SRL
-
-
Bayern Munich SRL
Finished
۱۴:۰۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 8
Salamanca CF Uds B
-
-
Cultural Deportiva Leonesa B
Finished
۱۳:۳۰
Spain Amateur
Tercera Rfef, Group 13
El Palmar CF-Estrella Grana
-
-
Club Deportiva Minera
Finished
۱۳:۳۰
Mazarron FC
-
-
FC La Union Atletico
Finished
۱۳:۳۰
Mongolia
Premier League
Tuv Buganuud
-
-
Khoromkhon FC
Finished
۱۳:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 4
CD San Ignacio
-
-
CD Anaitasuna
Finished
۱۳:۳۰
CD Vitoria
-
-
Club Portugalete
Finished
۱۹:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 2
SD Lenense
-
-
Urraca CF
Finished
۱۳:۳۰
L Entregu CF
-
-
Luarca CF
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Primera Division Rfef
UE Costa Brava
۱
۲
CD Atletico Baleares
Finished
۱۳:۳۰
CF Rayo Majadahonda
۰
۰
RC Celta de Vigo B
Finished
۱۳:۳۰
Real Valladolid Promesas
۲
۱
Athletic Bilbao B
Finished
۱۳:۳۰
Internacional de Madrid Boadilla
۲
۲
UD Logrones
Finished
۱۳:۳۰
Estonia
Esiliiga
FCI Levadia Tallinn U21
۳
۲
Parnu Jalgpalliklubi
Finished
۱۳:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 5
UE Castelldefels
-
-
CF Pobla de Mafumet
Finished
۱۳:۳۰
CE l`Hospitalet
-
-
EC Granollers
Finished
۱۳:۳۰
FC Vilafranca
-
-
Girona FC B
Finished
۱۴:۰۰
UE Sant Andreu
-
-
Ee Guineueta
Finished
۱۹:۳۰
UE Vilassar de Mar
-
-
Fundacio Esportiva Grama
Finished
۱۹:۳۰
Serbia
Srpska Liga, Belgrade
FK Borac Lazarevac
-
-
FK Zemun
Finished
۱۱:۳۰
Spain Amateur
Tercera Rfef, Group 9
Alhaurin de la Torre CF
-
-
El Palo FC
Finished
۱۳:۳۰
CD Alhaurino
-
-
Real Jaen CF
Finished
۱۳:۴۵
Juventud Torremolinos CF
-
-
UD Torre Del Mar
Finished
۱۷:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 7
AD Parla
-
-
AD Torrejon CF
Finished
۱۳:۰۰
SAD Villaverde San Andres
-
-
CDF Tres Cantos
Finished
۱۳:۰۰
Ed MORATALAZ
-
-
Las Rozas CF
Finished
۱۹:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 11
Ibiza Sant Rafel FC
-
-
UD Collerense
Finished
۱۳:۰۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 17
Deportivo Aragon
-
-
Barbastro UD
Finished
۱۳:۰۰
UD Biescas
-
-
CD Binefar
Finished
۱۷:۳۰
CD Caspe
-
-
Cuarte CD
Finished
۱۸:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 6
Recambios Colon CF
-
-
Atletico Saguntino
Finished
۱۳:۰۰
Hercules CF B
-
-
Athletic Torrellano
Finished
۱۳:۳۰
CD Castellon B
-
-
Silla CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Olimpic de Xativa
-
-
Callosa Deportiva CF
Finished
۱۸:۳۰
Orihuela CF
-
-
CD Roda
Finished
۱۹:۰۰
CD Acero
-
-
CF Villarreal C
Finished
۱۹:۳۰
Simulated Reality League
Premier League SRL
Newcastle United SRL
-
-
Tottenham Hotspur SRL
Finished
۱۲:۳۰
Everton FC SRL
-
-
West Ham United SRL
Finished
۱۲:۳۰
Slovakia
2. Liga
FC Rohoznik
۰
۱
FK Humenne
Finished
۱۲:۳۰
Austria Amateur
Kärntner Liga
ASK Klagenfurt
-
-
KAC 1909
Finished
۱۲:۰۰
Thailand
Thai League 3
Surin City
-
-
Udon United
Finished
۱۲:۰۰
Stk Muangnont FC
-
-
Royal Thai Air Force FC
Finished
۱۲:۰۰
Chainat United FC
۰
۰
Pathumthani University FC
Finished
۱۲:۰۰
Royal Thai Fleet FC
۰
۴
Pattaya Dolphins United
Finished
۱۲:۰۰
Czech Republic
Krajsky Prebor
FC Velke Mezirici B
-
-
Zirovnice
Finished
۱۱:۴۵
Czech Republic
Cfl
FC Hradec Kralove B
۱
۱
Tj Slovan Velvary
Finished
۱۱:۴۵
FK Chlumec Nad Cidlinou
۱
۱
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
Finished
۱۱:۴۵
Simulated Reality League
Ligue 1 SRL
Estac Troyes Srl
-
-
OGC Nice SRL
Finished
۱۱:۳۰
FC Girondins Bordeaux SRL
-
-
FC Nantes SRL
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Marseille SRL
-
-
FC Lorient Srl
Finished
۱۳:۳۰
FC Metz SRL
-
-
Stade Rennais FC SRL
Finished
۱۳:۳۰
Montpellier HSC SRL
-
-
RC Lens Srl
Finished
۱۳:۳۰
Strasbourg Alsace SRL
-
-
AS Saint Etienne SRL
Finished
۱۳:۳۰
Stade Brestois 29 SRL
-
-
Stade Reims SRL
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Goiano, 2 Divisao
AA Anapolina GO
۰
۲
Goiatuba EC
Finished
۲۲:۳۰